Wróżby, przepowiednie i czary, czyli „tęczowa” zabawa andrzejkowa.

Każdego roku, pod koniec listopada, w naszym przedszkolu odbywa się zabawa andrzejkowa, wypełniona tańcami i wróżbami. W tym roku rozpoczęliśmy ją w piątkowe przedpołudnie, 28 listopada, tuż po śniadaniu. Sale zostały pięknie udekorowane kolorowymi lampionami, świeczkami, papierowymi duszkami, a nasze panie założyły stroje wróżek. Również przedszkolaki dzięki barwnym przebraniom „zamieniły się” w księżniczki, królewny, czarodziejki, piratów i wiele innych postaci z ulubionych bajek. W tak wspaniałych strojach rozpoczęliśmy zabawę. Przy blasku świec wróżyliśmy i poznawaliśmy naszą przyszłość; przekłuwając kolorowe baloniki dowiedzieliśmy się, kim będziemy, gdy dorośniemy – byliśmy bardzo zadowoleni. Oprócz przepowiedni bawiliśmy się w rytm naszych ulubionych piosenek, tworząc kółeczka i wężyki. By odpocząć po skocznych tańcach udaliśmy się do stolików na słodki poczęstunek, który dodał nam energii do dalszej zabawy. Wspólnie z paniami czarowaliśmy, zamieniając orzeszki w smaczne, czekoladowe cukierki – to było niesamowite i naprawdę magiczne! Nasze roześmiane buzie świadczyły o tym, że wspaniale bawiliśmy się podczas „tęczowych” andrzejek, które dostarczyły nam wrażeń na długi, długi czas.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia!