Uroczyste świętowanie Dnia Babci i Dziadka w „Tęczowej Krainie”.

30 stycznia w naszym przedszkolu świętowaliśmy dwie bardzo ważne dla nas wszystkich uroczystości – Dzień Babci i Dzień Dziadka. To wspaniały czas, kiedy okazujemy naszym kochanym babciom i dziadkom, jak bardzo ich kochamy i jak ogromnie są dla nas ważni. Z tego też powodu przygotowaliśmy dla nich wyjątkową uroczystość. O godzinie 13.30 przywitaliśmy wszystkich przybyłych gości, a następnie swoimi występami umililiśmy im czas. Jako pierwsze na scenie pojawiły się „Mróweczki” i „Krasnoludki”. Wspólnie przedstawiły piękne jasełka. Dla swych gości wyrecytowały również wiersze, zaśpiewały piękne kolędy, które nagrodzono gromkimi brawami. Kolejne na scenie pojawiły się starszaki – „Biedroneczki”. Bez żadnej tremy dumnie złożyły życzenia i pięknie zaśpiewały przygotowane utwory.  Nasze starszaki przygotowały również chwytające za serce przedstawienie pt. „Opowieść o maleńkiej iskierce miłości”. Po tym wzruszającym pokazie, zakończonym pięknymi słowami o mocy, jaką ma miłość, w niejednym oku pojawiła się łza. Na koniec, wszystkie dzieci zaśpiewały głośne „Sto Lat”. W dalszej części uroczystości każde z dzieci wręczyło swojej kochanej babci i dziadziusiowi własnoręcznie wykonany prezent oraz laurkę z życzeniami. Na naszych gości czekała jeszcze jedna niespodzianka. Spośród widowni zostali wybrani Super Babcia 2015 oraz Super Dziadek 2015. Tytuł ten otrzymały dwie babcie i dwóch dziadków, którzy to „Tęczową Krainę” odwiedzają na co dzień, przyprowadzając lub odbierając nas z przedszkola, niekiedy mimo deszczu czy zamieci śnieżnej. Po otrzymaniu wyjątkowych szarf zatańczyli na scenie pięknego walca. Po tak wzruszających występach zaprosiliśmy wszystkich na słodki poczęstunek. Mamy nadzieję, że nasze występy w pełni wyraziły, jak bardzo kochamy oraz szanujemy swoje najdroższe babcie i najukochańszych dziadków. Jeszcze raz dziękujemy za wszystko i życzymy wielu lat w szczęściu i zdrowiu!