Dzień pełen zabaw i radości - przedszkolaki z „Tęczowego Świata Dziecka” z Beska odwiedzają „Tęczową Krainę”.

Wszyscy bardzo lubimy, gdy do naszego przedszkola przyjeżdżają goście. Zawsze czekamy na takie wizyty z wielką niecierpliwością i przygotowujemy się do nich przez kilka dni. Tak właśnie było w związku z przyjazdem do nas koleżanek i kolegów z zaprzyjaźnionego przedszkola w Besku. 4 lutego 2015 r. powitaliśmy naszych wspaniałych gości z wielką radością i zaprosiliśmy do wspólnej zabawy. Spotkanie rozpoczęliśmy od przypomnienia sobie naszych imion oraz znanej wszystkim zabawy „Różyczka”. Potem rozwiązywaliśmy „bajkowe” zagadki, za odgadnięcie których otrzymywaliśmy kolorowe naklejki – serduszka i pyszne lizaczki. Bawiliśmy się naprawdę wspaniale! Kolejno nadeszła pora na „spotkanie” z zabawkami. Nasi koledzy bardzo chętnie bawili się samochodzikami, rozkładanymi domkami, natomiast dziewczynkom podobały się wózeczki dla lalek oraz akcesoria służące do czesania i modelowania. Podczas zabawy na naszych twarzach cały czas gościła radość i uśmiech. Około godziny 11.00 panie przygotowały dla nas słodki poczęstunek, na którym nie zabrakło pysznych ciasteczek, paluszków i napojów. Niestety tuż po poczęstunku nasi goście musieli się powoli przygotowywać do odjazdu. Zdążyliśmy jeszcze zrobić pamiątkowe zdjęcie grupowe, które będzie nam przypominało o mile spędzonych chwilach. Na pożegnanie przedszkolaki z Beska podarowały nam prezent w postaci klocuszków oraz książeczki z wierszykami i naklejkami. Byliśmy bardzo zaskoczeni i wdzięczni za tę miłą niespodziankę. Obiecaliśmy sobie, że niedługo znów się spotkamy i postaramy się dotrzymać złożonej obietnicy. Dziękujemy przedszkolakom z „Tęczowego Świata Dziecka” za odwiedziny oraz za mile spędzony czas.