"Aloha" - wyprawa przedszkolaków w egzotyczną podróż na Hawaje.

7 sierpnia 2015 roku wszystkie dzieci z "Tęczowej Krainy" wyruszyły w egotyczną podróż na Hawaje. Na początek, przebrani w kolorowe spódniczki oraz hawajskie naszyjniki z kwiatów, przywitaliśmy się tradycyjnymi hawajskimi słowami „Aloha!”. Tego dnia czekało na nas wiele ciekawych atrakcji: nauka tańca „Hula”, pływanie pontonem, kręcenie hula-hop, rzucanie do celu oraz wakacyjne pudełeczko z zadaniami. Dużo uśmiechu wywołała zabawa "LIMBO", czyli przechodzenie pod poprzeczką. Nasze ekscytujące "hawajskie spotkanie" zakończył specjalnie przygotowany poczęstunek z egzotycznych owoców i soków.  Wszyscy doskonale się bawili. Bardzo się cieszymy, że choć przez chwilę mogliśmy zagościć w jednym z najpiękniejszych miejsc na świecie!