Nasi „tęczowi” artyści w XII „Konkursie mówienia wierszy Żaczek Przedszkolaczek – na scenie”.

Dnia 10 maja 2016 r. na scenie Regionalnego Centrum Kultur Pogranicza wystąpiły nasze koleżanki i kolega. Przedszkolaki brały udział w XII „Konkursie mówienia wierszy Żaczek Przedszkolaczek – na scenie”. Piękne i wyrażające wiele emocji recytacje zostały docenione przez jury konkursowe: Amelka Galas za wierszyk „O ptaku dziwaku” otrzymała dyplom – nagrodę, dyplom za udział i książkę; Szymek Jarosz za ciekawą interpretację wiersza „Czekoladki dla sąsiadki” również otrzymał dyplom – nagrodę, dyplom za udział i książkę; Ania Jarosz za wiersz „Kotek” odebrała dyplom – wyróżnienie, dyplom za udział i książkę oraz Maja Kusiak z wierszykiem „Naprawiamy misia” została nagrodzona dyplomem – wyróżnieniem, dyplomem za udział i książką.
Jesteśmy bardzo, bardzo dumni z Amelki, Szymka, Ani i Mai – gratulujemy i życzymy jeszcze wielu tak wspaniałych recytatorskich osiągnięć. Brawo!