"Dzień Słońca" - "Mróweczki" obchodzą święto koloru żółtego.

24 maja 2016 r. nasze maluszki - "Mróweczki" obchodziły świeto koloru żółtego. Z tej właśnie okazji wszystkie przedszkolaki były ubrane w żółte barwy, a na głowach miały "promieniste słoneczka". W tym "żółtym dniu" królowały oczywiście "żółte" zabawy - słoneczne tańce, zabawy przy muzyce, opowiadanie o „Żółtej kredce”, "żółte zagadki" słowne oraz  "żółte podchody". Dzieci z wielką radością wykonały również grupowe słoneczko, które tworzyły odciśnięte dłonie maluchów pomalowane wcześniej żółtą farbą.  Podczas naszych zajęć panowała jak zawsze bardzo radosna atmosfera, a żółty kolor dodawał wszystkim dzieciom podwójnej, a może nawet potrójnej energii. Wspólnych zabaw nie było końca. Dziękujemy wszystkim za mile spędzony czas!