Ekscytująca przygoda z "Pyzą na polskich dróżkach" w Centrum Multimedialnym Krośnieńskiej Biblioteki Publicznej.

Przedszkolaki w centrum multimedialnymCzerwcowe spotkanie w Centrum Multimedialnym Krośnieńskiej Biblioteki Publicznej pozwoliło nam poznać maleńką dziewczynkę o imieniu Pyza, która przeżyła wiele ciekawych przygód podczas wędrówek po całej Polsce. Obejrzeliśmy bajeczkę o tym, skąd wzięła się Pyza i w jaki sposób bawiła się na kujawskim weselu. Podziwialiśmy jej spryt, zręczność oraz to, że zawsze była uśmiechnięta. Po zakończeniu bajeczki, wspólnie z panią prowadzącą zajęcia, rozpoczęliśmy część plastyczną naszego spotkania. Kolorując i sklejając różne elementy, „stworzyliśmy” własną Pyzę – uśmiechniętą, w pasiastej sukience, chustce i czarnych trzewikach.

Przedszkolaki w centrum multimedialnymWszyscy byliśmy bardzo skoncentrowani na pracy, więc „papierowe” Pyzy wyglądały pięknie! Na zakończenie wręczyliśmy pani z Centrum Multimedialnego bukiet kwiatów, wykonanych z kolorowej bibuły. Chcieliśmy w ten sposób podziękować i powiedzieć, że nasze comiesięczne wizyty zawsze dawały nam wiele radości i uczyły wielu nowych rzeczy. Mamy nadzieję, że podczas wakacji również będziemy mogli odwiedzić to miejsce, by obejrzeć bajeczkę, porozmawiać i wykonać jakąś pracę plastyczną.
Dziękujemy i … do zobaczenia!