Mieszkańcy mórz i oceanów - poznajemy tajemnice podwodnego świata roślin i zwierząt.

O_podwodnym_swiecie_w_przedszkoluW dniu 19 lipca nasze przedszkolaki poznawały tajemnice, jakie kryją w sobie morza i oceany. Oglądaliśmy przepiękny film przyrodniczy, który opowiadał o życiu wodnych zwierząt. Widzieliśmy zdjęcia kolorowej rafy koralowej i jej mieszkańców. Następnie, sami zrobiliśmy własny „ocean” z folii, bibuły i kolorowego papieru. Przy pięknej, spokojnej muzyce, przypominającej szum morza, wyobrażaliśmy sobie, że nurkujemy w podwodnych głębinach i podziwiamy ten niesamowity, wodny świat. Na zakończenie, dzieci z wielkim zapałem wykonały różnorodne prace plastyczne. To była taka nasza wakacyjna „podróż na niby”. Już niedługo wybierzemy się w kolejną!