Klimat niczym na Hawajach, czyli smaczne i zdrowe koktajle owocowe.

Przygotowujemy_koktajle_w_przedszkoluW poniedziałkowe przedpołudnie nasze przedszkole zamieniło się w owocowo-soczystą krainę. Otóż wszystkie przedszkolaki wzięły udział w przygotowywaniu zdrowych, owocowych koktajli. Najtrudniejszym i najbardziej wymagającym zadaniem okazało się przygotowanie arbuza, z którego należało wyciągnąć wszystkie pestki. Z arbuza właśnie oraz soczystej pomarańczy powstał pyszny i mocno orzeźwiający, egzotyczny koktajl,  a pokrojony banan i naturalny jogurt stworzył nam aksamitny, mleczny napój, który smakował nam chyba najbardziej. Do przygotowania następnego koktajlu użyliśmy małych, "fioletowych kuleczek" - czyli borówki amerykańskiej. Wszystkie napoje kusiły swoim niepowtarzalnym kolorem i smakiem, a degustacja każdego z nich była dla nas dużą  smakową niespodzianką. Było przepysznie, zdrowo i kolorowo :)