"Muminki" - comiesięczne zajęcia w Centrum Multimedialnym naszej biblioteki.

Dzieci_z_Tęczowej_Krainy_w_Centrum_MultomedialnymListopadowe zajęcia w Centrum Multimedialnym upłynęły nam w towarzystwie bardzo przez nas lubianych Muminków. Wspólnie z paniami obejrzeliśmy jesienną przygodę tych przesympatycznych zwierzątek, a potem rozmawialiśmy o darach jesieni. Następnie, podczas zabaw ruchowych, wcieliliśmy się w żabki skaczące po kałużach i w rytm skocznych piosenek szukaliśmy schronienia przed deszczem pod parasolami. Dobre humory dopisywały nam także w trakcie wykonywania pracy plastycznej. Z pomocą pań tworzyliśmy papierowe sówki, których skrzydła zrobione zostały z zasuszonych kolorowych liści. Oczywiście zabraliśmy je ze sobą do przedszkola, by przypominały nam o wesołym, "jesiennym" spotkaniu w Centrum Multimedialnym. Zapewne kolejnym zajęciom będzie towarzyszyła już  zimowa aura, gdyż odbędą się one w grudniu. Czekamy z niecierpliwością... do zobaczenia!