Międzynarodowy Konkurs Plastyczny dla Dzieci i Młodzieży "Moja Przygoda w Muzeum" - wyniki.

Tęczowa_Kraina_w_konkursie_międzynarodowym

Międzynarodowy Konkurs Plastyczny dla Dzieci i Młodzieży "Moja Przygoda w Muzeum" został zorganizowany już po raz 38. Na tegoroczny konkurs wpłynęło ponad 1800 prac z 90 ośrodków polskich i zagranicznych: z Łotwy, Chin, Estonii, Ukrainy, Słowenii, Białorusi oraz Turcji. Spośród wszystkich prac jury wybrało 250 na wystawę pokonkursową. W tej grupie znalazła się praca naszego już absolwenta Szymona Jarosza, który wygrał etap powiatowy w Krośnie. Wyróżnienie dla nas jest tym bardziej prestiżowe, że przez 38 edycji trwania konkursu nikomu z powiatu krośnieńskiego nie udało się przebić przez falę konkurencji i zakwalifikować do wystawy międzynarodowej. Gratulujemy Szymonowi wyróżnienia i cieszymy się, że nasze Przedszkole pomaga w rozwijaniu zainteresowań i pozwala reprezentować naszych podopiecznych na szczeblu międzynarodowym.

Tęczowa_Kraina_w_konkursie_międzynarodowym