Poznajemy zawód kucharza - "Krasnoludki" z wizytą na stołówce.

Przedszkolaki_na_stołówce1 lutego 2017 roku przedszkolaki z grupy "Krasnoludki" wybrały się na stołówkę, którą prowadzi babcia naszego Filipka. Stołówka ta mieści się w sąsiadującej z naszym przeszkolem Szkole Podstawowej. Na miejscu p. Marta oprowadziła nas po swojej kuchni i objaśniła do czego służą poszczególne kuchenne urządzenia. Duże wrażenie zrobił na nas ogromny kocioł na zupę - tak wielkiego gara jeszcze nie widzieliśmy! Dowiedzieliśmy się także, że przygotowanie obiadu dla wszystkich dzieci uczęszczających do szkoły jest bardzo pracochłonne i wymaga sporo czasu. Na koniec wizyty pani kucharka poczęstowała nas pysznymi pyzami, a babcia Filipka wręczyła nam drobne upominki. Za wszystko serdecznie podziękowaliśmy i z pełnymi brzuszkami wróciliśmy do przedszkola :)