"Babcia i dziadek wciąż o nas dbają, tak jak rodzice bardzo kochają" - uroczyste życzenia dla babci i dziadka z okazji ich święta.

Dzień_Babci_i_Dziadka_w_przedszkoluŚwiętowanie Dnia Babci i Dziadka przypadło w tym roku na dzień 10 lutego, przynosząc wszystkim wiele pozytywnych emocji i radości. Uroczystość rozpoczęła się powitaniem przez panią dyrektor wszystkich zebranych oraz zaproszeniem ich do obejrzenia części artystycznej. Jako pierwsi na scenie wystąpili chłopcy i dziewczynki z grupy "Mróweczki", wyraźnie i bez pomyłki mówiąc wierszyki dla kochanych dziadków oraz pięknie tańcząc. Oklaski po występie były bardzo głośne, co świadczyło o tym, że wszystkim bardzo się podobało. Następnie "Krasnoludki" recytowały wiersze dla babci i dziadków, śpiewały piosenki i perfekcyjnie wykonały taniec z chustami. Występ nagrodzono gromkimi brawami. Część artystyczną zakończyły przedszkolaki z grupy "Biedroneczki". Z wielkim zaangażowaniem mówiły przygotowane wcześniej wiersze przeplatane piosenkami oraz bez tremy zaprezentowały taniec z białymi chustami. Zrobiły na zebranych gościach wielkie wrażenie i otrzymały gorące brawa. Bardzo miłym i zaskakującym akcentem ze strony babci i dziadków były podziękowania dla wszystkich pań, które otrzymały piękne róże. Następnie dzieci wręczyły swoim ukochanym dziadkom upominki.Dzień_Babci_i_Dziadka_w_przedszkolu Były to m.in. kolorowe laurki, zdjęcia oraz wyplatane z włóczki i pachnące kawą serca. Po tym wzruszającym momencie pani dyrektor zaprosiła wszystkich na słodki poczęstunek. Babcie i dziadkowie wraz z wnuczętami mogli zjeść ciasteczko i napić się ciepłej herbatki, kawy czy soczku. Wspólne świętowanie dostarczyło nam wielu emocji i przeżyć, których z pewnością długo nie zapomnimy. Dziękujemy każdej babci i dziadziowi za cierpliwość, opiekę i miłość, jaką nas obdarzają. Kochamy Was!