"Festiwal Zakochanej Piosenki" - Dominika i Julitka na konkursie wokalno-recytatorskim w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Krośnie.

Przedszkolaki_na_Festiwalu_Zakochanej_Piosenki15 lutego 2017 r. nasze koleżanki z najstarszej grupy wzięły udział w "Festiwalu Zakochanej Piosenki", organizowanym przez Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Krośnie. Dominika Długosz i Julita Czerska pięknie zaśpiewały piosenkę zatytułowaną "Pluszowy miś". Przygotowały również kolorowe Walentynki, które zostały zaprezentowane na wystawie podczas konkursu. Dziewczynki otrzymały pamiątkowy dyplom - podziękowanie, serduszka z masy solnej oraz własnoręcznie ozdobione, smakowicie pachnące pierniki w kształcie serca. Dziękujemy Dominice i Julitce za to, że tak dzielnie reprezentowały nasze przedszkole i zachęcamy do dalszego śpiewania.