Wakacyjna olimpiada sportowa przedszkolaków z p. Marzenką Szepieniec - naszym "sportowym wzorem do naśladowania".

Olimpiada_sportowa_w_Tęczowej_Krainie9 sierpnia w naszym przedszkolu odbyła się już po raz kolejny letnia olimpiada sportowa, którą z wielkim zaangażowaniem poprowadziła Pani trener Marzena Szepieniec. Z Panią Marzenką spotkaliśmy się nie po raz pierwszy i doskonale wiemy, że jest ona w zupełności oddana swojej pracy i nie mielismy wątpliwości, że i tym razem nasze zajecia będą super zabawą. Wszystkie przedszkolaki bardzo chętnie dały się ponieść duchowi rywalizacji i z uśmiechem na twarzy brały udział w olimpiadzie - pokonywały przygotowane tory przeszkód oraz ćwiczyły w parach.Pomimo dużego wysiłku i zmęczenia każdy z nas chciał jak najdłużej ćwiczyć pod czujnym okiem p. Marzenki i nie chciał wracać do przedszkola, mimo, iż czekał tam już na nas pyszny obiad.Bardzo serdecznie dziękujemy za wspólne zajęcia i obiecujemy, że będziemy pamiętać, "że w zdrowym ciele, zdrowy duch"! :).