XXXIV Puchar Uśmiechu – wizyta przedszkolaków W RCKP.

Nasze_przedszkolaki_w_RCKPW piątek, 20 października, nasze przedszkolaki odwiedziły Regionalne Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie. Już po raz 34 odbył się Puchar Uśmiechu, na który przyjechały dzieci i młodzież z Dębicy, Lwowa, Borysławia, Niebory’ow, Trawnik, Wodzisławia oraz Krasnego. Dwa dni konkursowych zmagań i siedem zaprezentowanych widowisk! Scena opanowana została przez uśmiechniętych młodych aktorów. Był to teatr najprawdziwszy, piękny - dziecięcy. Młodzi aktorzy od czwartku występowali na deskach naszego RCKP walcząc o Złoty Puchar Uśmiechu. Nasze przedszkolaki miały okazję obejrzeć dwa spektakle – „Domowe Duchy” i „Plastusiowy Pamiętnik”, który właśnie wygrał tą dwudniową rywalizację. Na nas również wywarł ogromne wrażenie. Piękne kostiumy i bardzo utalentowane dzieci sprawiły, że spektakl oglądało się z wielką przyjemnością. Już teraz z niecierpliwością będziemy oczekiwać kolejnych tak fantastycznie przygotowanych występów.