"Szalone laboratorium" - przedszkolaki na warsztatach z eksperymentami w Strefie Kreatywnej EUREKA w Krośnie.

Przedszkolaki_w_Strefie_Kreatywnej_EUREKA6 listopada przedszkolaki z grupy "Biedroneczki" pierwszy raz wybrały się do Strefy Kreatywnej "Eureka" w Krośnie na warsztaty z eksperymentami "Szalone laboratorium". Przed przystąpieniem do eksperymentów każde dziecko otrzymało biały faruszek oraz okulary. Podczas spotkania każdy z nas mógł samodzielnie eksperymentować pod czujnym okiem pań, które cały czas zaskakiwały nas nowymi pomysłami. Wybuchy, płomienie, tęczowe kolory oraz pioruny zamknięte w szklanej kuli sprawiły, że nim się obejrzeliśmy nadszedł czas powrotu do przedszkola. Mamy nadzieję, że niebawem znów wybierzemy sie do "Eureki" na kolejne, ciekawe zajęcia.