Mały, duży, kudłaty, czy z klapniętym uszkiem... - "Mróweczki" obchodzą Światowy Dzień Pluszowego Misia.

Dzień_Pluszowego_Misia_w_Tęczowej_Krainie25 listopada swoje święto ma pluszowy miś - najwspanialsza na świecie przytulanka i najlepszy przyjaciel wszystkich dzieci. My świętowaliśmy ten dzień 28 listopada 2017 r., oczywiście z naszymi pluszakami! Każdy z nas przyniósł do przedszkola swojego ukochanego misia, aby przedstawić go swoim kolegom i koleżankom oraz wspólnie się pobawić. Tańczyliśmy, śpiewaliśmy "misiowe" piosenki i urządzaliśmy "misiowe" wyścigi. Dużo też kolorowaliśmy i rysowaliśmy, bardzo się starając, by nasze misie były uśmiechnięte i barwne. Największą frajdę sprawiło nam malowanie wielkiego plakatu, na którym był nie kto inny jak duży miś - bawiliśmy się znakomicie! Kochamy nasze wyjątkowe, pluszowe misiaczki; cieszymy się, że możemy się do nich przytulać i w dniu ich święta życzymy im WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!