Z muzyką za pan brat... - koncert uczniów Zespołu Szkół Muzycznych w naszym przedszkolu.

Koncert_uczniów_Szkoły_Muzycznej_w_naszym_przedszkoluWszyscy uwielbiamy muzykę; każdego dnia uczymy się wesołych piosenek, tańczymy i gramy na różnych instrumentach. Piękny muzyczny świat pokazali nam także uczniowie Zespołu Szkół Muzycznych w Krośnie, goszcząc w naszym przedszkolu 2 marca 2018 r. Przynieśli oni ze sobą instrumenty, na których uczą się grać w szkole i oczywiście ćwiczą również w domu. Mogliśmy posłuchać gry na skrzypcach, flecie, trąbce, gitarze, klarnecie, akordeonie guzikowym i klawiszowym. Uczniowie pięknie wykonywali różne utwory m.in. etiudy i menuety oraz opowiedzieli, jak działają instrumenty, na których grają. Ich występów słuchaliśmy z wielkim zainteresowaniem i nagradzaliśmy głośnymi brawami. Dziękując za wspaniały występ podarowaliśmy im dyplom, a także owocowo - słodkie co nieco. Po tym spotkaniu zapewne niejeden z nas postanowił, że kiedyś też będzie tak grał i bez tremy występował na scenie.
Dziękujemy za ciekawy koncert i pokazanie, jak piękne może być brzmienie muzyki.