Nasze dzieci w 14. edycji konkursu mówienia wierszy przez najmłodszych - "Żaczek Przedszkolaczek na scenie".

Wyróżnienie_dla_naszych_przedszkolaków8 maja, już po raz XIV, odbył się bardzo słynny w naszym mieście konkurs mówienia wierszy przez najmłodszych – „Żaczek Przedszkolaczek na scenie”.
Nasze przedszkole reprezentowały dzieci z każdej grupy wiekowej - Oliwier, Marysia i Jasiu z „Mróweczek”, Julia i Zuzia S. z „Krasnoludków” oraz Szymon i Witek z „Biedroneczek”.
Spośród 176 uczestników „rozgrywki” o miano najlepszego recytatora, wyróżnienie otrzymała Julia z wierszem Marii Terlikowskiej „Przedwiośnie” oraz Zuzia S. z wierszem pt. „Wróżka Zuzia”, napisanym przez p. Anię specjalnie na okoliczność występu.
Serdecznie gratulujemy odwagi wszystkim naszym recytatorom, a dziewczynkom zasłużonego wyróżnienia. Bardzo serdecznie gratulujemy również naszej Pani Ani weny i jej efektu – fantastycznego wiersza i cieszymy się z pierwszej jego publicznej prezentacji :).