Aktualności

"Wiele świąt jest różnych w roku, ale dwie szczególne daty są dla dzieci najważniejsze, to Dzień Mamy i Dzień Taty!" - uroczyste świętowanie z udziałem członków rodziny.


Dzień_Mamy_i_Taty_w_przedszkolu25 maja 2018 r., w piątek, już od samego rana trwały przygotowania do bardzo ważnej dla wszystkich uroczystości - Dnia Mamy i Taty. Wszyscy z niecierpliwością oczekiwaliśmy godziny, na którą mieli przybyć nasi kochani rodzice, by zobaczyć, co dla nich przygotowaliśmy. Po próbie generalnej przebraliśmy się w przygotowane wcześniej stroje i wypatrywaliśmy naszych najbliższych. Gdy wreszcie wszyscy się pojawili, rozpoczęliśmy występy. Najpierw swoje zdolności recytatorskie, wokalne i taneczne zaprezentowały najmłodsze przedszkolaki, czyli "Mróweczki" - było mnóstwo radości, oklasków i pięknych niespodzianek dla rodziców. Następnie swój program artystyczny przedstawiły straszaki - "Biedroneczki", w którym pięknie mówiły wierszyki, śpiewały piosenki i tańczyły w rytm znanych wszystkim przebojów. Nie zapomniały oczywiście o upominkach dla swoich kochanych rodziców. Jako ostatnie wystąpiły przedszkolaki z grupy "Krasnoludki", które zachwyciły zaproszonych gości swoją recytacją, pięknym śpiewaniem oraz wspaniałym tańcem. Każdy z nich wręczył także swojej kochanej mamusi i tatusiowi kolorowy upominek. Po zakończeniu występów pani dyrektor zapraszała rodziców wraz z dziećmi na słodki poczęstunek. Można było spędzić miłe chwile na rozmowach z wychowawcami, spróbować ciasteczek oraz napić się ciepłych i zimnych napojów.Dzień_Mamy_i_Taty_w_przedszkolu
Dzień ten był wypełniony radością, wzruszeniem i najpiękniejszymi życzeniami dla wszystkich rodziców. Mamy nadzieję, że swoimi występami sprawiliśmy im wiele radości. 

Zapraszamy do galerii zdjęć!