Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka w naszym przedszkolu.

Dzień_Przedszkolaka_w_Tęczowej_Krainie20 września 2018 r. we wspaniałych humorach świętowaliśmy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. W pięknie udekorowanych salach braliśmy udział w wielu wesołych zabawach, konkursach, konkurencjach sportowych, grach zespołowych  i tańczyliśmy do melodii naszych ulubionych piosenek. Niektórzy nasi koledzy i koleżanki wybrali się nawet na poszukiwanie skarbu, który jak się okazało, znajdował się na przedszkolnym podwórku... i to dobrze ukryty! Inni wypuszczali balony z marzeniami do nieba i świetnie się bawili podczas zorganizowanego pikniku ze smakołykami. Było naprawdę super! Każdy otrzymał także medal, odznakę lub koronę SUPER PRZEDSZKOLAKA oraz drobny upominek, który z radością zabrał do domu. Ten dzień upłynął nam na wspaniałej, kolorowej zabawie i będziemy o nim długo pamiętać.