"Park Jurajski" w naszym przedszkolu ;)

Park_Jurajski_w_naszym_przedszkolu11 marca 2019 r. przeżyliśmy wspaniałą „przygodę z dinozaurami”. Dzięki naszym paniom, z grupy „Złotych rybek”, dowiedzieliśmy się wielu ciekawych rzeczy o życiu dinozaurów, ich wyglądzie i sposobach zdobywania pożywienia. Z zaciekawieniem oglądaliśmy fotografie i kolorowe zdjęcia tych ogromnych gadów. Niektórzy z nas przynieśli ze sobą figurki dinozaurów, którymi bardzo chętnie się bawiliśmy. Wielką frajdę sprawiła nam zabawa „Droga przez park jurajski”, podczas której czołgaliśmy się, przeskakiwaliśmy przez wielkie pnie oraz kamienie, czując się wtedy jak „prawdziwe dinozaury”. Te wymarłe już gady zawsze wzbudzają nasze ogromne zainteresowanie i cieszymy się, gdy możemy się dowiedzieć o nich nowych, ciekawych rzeczy.
Dziękujemy paniom za ciekawe zajęcia i za to, że mogliśmy wspólnie „pobawić się w dinozaury”.