"Wiosenne zajęcia" w Bibliotece Multimedialnej.

Przedszkolaki_w_Centrum_Multimedialnym_naszej_bibliotekiW miniony piątek ,,Tygryski” i  ,,Mądre Sówki” wybrały się do czytelni multimedialnej przy ul. Ordynackiej 8 w Krośnie na zajęcia o tematyce wiosennej. Obejrzeliśmy na wielkim ekranie bajkę z cyklu ,,Bolek i Lolek” pt. ,, Wiosenne porządki” . Następnie odgadywaliśmy zagadki mówiące o zwiastunach wiosny. Naszym zadaniem było też podanie nazw kwiatów, które zaprezentowała nam pani bibliotekarka. Oglądaliśmy z zaciekawieniem bajkę ,,Brzydkie kaczątko’’, którą pani przedstawiła przy pomocy teatrzyku kamishibai.Niebieskie kartki, białe małe kwadraciki z papieru i kredki woskowe… nie trzeba nam było długo pokazywać jak zrobić przebiśniegi. Mali artyści dumni ze swoich prac zabrali je do przedszkola na pamiątkę. Podziękowaliśmy pani za ciekawe zajęcia i wesoło ruszyliśmy do przedszkola, a nasze prace zawisły na wystawie w przedszkolnym korytarzu.