"Złote rybki" i "Mądre sówki" na widowisku baletowym "Jak znaleźć prawdziwą księżniczkę" w RCKP w Krośnie.

Przedszkolaki_na_widowisku_baletowym_w_RCKPWielu wspaniałych i niesamowitych wrażeń dostarczyło przedszkolakom ze "Złotych rybek" oraz "Mądrych sówek" widowisko baletowe w Regionalnym Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie zatytułowane "Jak znaleźć prawdziwą księżniczkę". Grupy baletowe w piękny, taneczny sposób opowiedziały wszystkim baśń o poszukującej swojego księcia małej księżniczce. Kolorowe stroje, ciekawa scenografia, przepiękna muzyka spowodowały, że oglądaliśmy przedstawienie z zapartym tchem i każdy taniec nagradzaliśmy gromkimi brawami. Gratulujemy wszystkim tancerzom tak udanego występu, podziwiając ich talent oraz zaangażowanie w każdy wykonywany taniec. DZIĘKUJEMY za bardzo mile spędzony wspólnie czas.