Gra uliczna "Poznaj swoją okolicę".

Gra_uliczna_naszych_przedszkolakówW pierwszej zorganizowanej w naszym przedszkolu grze ulicznej wzięły udział dwie najstarsze grupy, czyli „Tygryski” oraz „Mądre sówki”. Dzieciaki były bardzo podekscytowane nową, jeszcze nieodkrytą przez nie przygodą. Grę rozpoczęliśmy już w naszym przedszkolu, gdzie nasi milusińscy otrzymali dokładną instrukcję naszej zabawy. Zarówno „Tygryski”, jak i „Mądre sówki” wykazały się dużym sprytem podczas szukania ukrytych kopert z zadaniami oraz strzałek prowadzących do celu. Za każde wykonane zadanie dzieciaki otrzymywały wskazówkę, która miała doprowadzić je do kolejnego miejsca, a w rezultacie do celu naszej gry, czyli placu obok naszego przedszkola.  Na zakończenie ciekawej wyprawy spędziliśmy jeszcze miło czas na zabawie z wykorzystaniem chusty animacyjnej oraz planszy ze stópkami i rączkami naszych przedszkolaków, a także zjedliśmy pyszny serniczek, przygotowany wcześniej przez „Tygryski”. To był bardzo udany dzień!