Dzień Czystego Powietrza - przedszkolaki na widowisku teatralnym pt. „Skrzydlaty Odlot” w Regionalnym Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie.

Przedszkolaki_w_RCKP_na_widowisku_Skrzydlaty_OdlotWe środę 21 listopada, zaraz po śniadaniu, "Tygryski" i "Mądre Sówki" wyruszyły do Regionalnego Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie. Dzieci obejrzały przedstawienie pt. "Skrzydlaty Odlot", nawiązujące do Dnia Czystego Powietrza. Przedszkolaki z zaciekawieniem patrzyły na scenę, gdzie trzy ptaki: sowa, gołąb i papuga urządziły swoje przedstawienie i konkurs na ogromnym dachu. W ich dobrej zabawie przeszkodził im smog. Dzieci dowiedziały się, co to jest i jak powstaje. Pomogły ptakom pozbyć się go, aby już na zawsze otaczało nas czyste powietrze.