Nasze przedszkolaki w VII edycji konkursu kolęd i pastorałek “Zaśpiewajmy Jezusowi dziś – You can sing”.

Nasze_przedszkolaki_na_konkursie_Kolęd_i_Pastorałek9 stycznia dzieci z grupy ,,Kropelki’ – Natalia i Kubuś oraz Ola i Szymek z grupy ,,Mądre Sówki” wzięły udział w VII edycji konkursu kolęd i pastorałek pt. ,,Zaśpiewajmy Jezusowi dziś – You can sing”. Konkurs zorganizowany został przez Niepubliczne Przedszkole Sióstr Józefitek w Krośnie. ,,Kropelki” zaśpiewały pastorałkę ,,Była noc”, a ,,Mądre Sówki” kolędę ,,Pójdźmy wszyscy do stajenki”. Mali artyści dużo ćwiczyli przed swoimi występami, a także razem z paniami przygotowywali stroje, aby jeszcze bardziej podkreślić charakter wybranych utworów. Nasze przedszkolaki stanęły na wysokości zadania i zaprezentowały się doskonale. Dzięki temu występowi zyskaliśmy nowe doświadczenie. Jesteśmy przekani, że za rok znów weźmiemy udział w tym konkursie, a atmosfera będzie równie ciepła i przyjazna jak w tym roku.