Fotografia od początków do teraźniejszości - wizyta naszych przedszkolaków w Muzeum Rzemiosła w Krośnie.

Przedszkolaki_w_Muzeum_RzemiosłaW ubiegły wtorek „Tygryski” i „Mądre sówki”, z okazji comiesięcznego cyklu spotkań w Muzeum Rzemiosła, zostały zaproszone na wystawę poświęconą fotografii. Poznaliśmy tam historię fotografii, zobaczyliśmy pierwsze uchwycone kadry, a także zapoznaliśmy się ze sposobem wywoływania zdjęć. Wszystkie dzieci miały również okazję zobaczyć starodawne aparaty oraz inne akcesoria fotograficzne. Z ogromnym zaangażowaniem wysłuchaliśmy opowieści pani Iwonki i oglądaliśmy zgromadzone eksponaty. Na zakończenie nasze dzieciaki uczestniczyły w sesji zdjęciowej.
Kto wie, być może będzie to początek pasji do fotografowania u niektórych z nas!