"Już za chwilę bal się zacznie. Pędzi z miotłą czarownica, biegnie kowboj z policjantem. Kim ja jestem - tajemnica!" - bal karnawałowy w naszym przedszkolu.

bal_w_przedszkoluOstatni dzień stycznia 2020 r. upłynął nam na świetnej zabawie czyli na wspaniałym balu karnawałowym. W udekorowanej balonikami, kolorową bibułą i serpentynami sali tańczyliśmy w rytm naszych ulubionych piosenek oraz największych przebojów polskiej muzyki. Każdy z nas założył swój wymarzony strój karnawałowy i dlatego na parkiecie można było zobaczyć m. in. księżniczki z Krainy Lodu, Alicję z Krainy Czarów, ratowniczkę medyczną, Roszpunkę, królewny z bajek Disneya, Arielkę, wróżki oraz policjantów, strażaków, bohaterów Psiego Patrolu, Spidermana, kapitana Amerykę, Batmana i wiele, wiele innych postaci. Mogliśmy również pobawić się z Myszką Miki oraz  zobaczyć Elzę z bajki "Kraina Lodu", która wyczarowała dla nas puszysty, miękki śnieg. Po balu udaliśmy się do sal na poczęstunek... był pyszny!!!
Dziękujemy wszystkim za wspaniałą wspólną zabawę i za mile spędzony czas.