Gry i zabawy na świeżym powietrzu z trenerami Krośnieńskiej Akademii Piłkarskiej BardoMed.

Ciepłe, wtorkowe przedpołudnie 15 września 2015r. spędziliśmy na boisku, by pod opieką trenerów piłkarskich wziąć udział w różnych grach i zabawach ruchowych. Pan Jakub i pan Paweł przyjechali do naszego przedszkola z Krośnieńskiej Akademii Piłkarskiej BardoMed, która działa od 2013 r., i pomaga rozwijać pasje piłkarskie dzieci od 3 do 13 roku życia. Trenerzy przygotowali dla nas atrakcyjne konkurencje i zabawy, poprzedzone rozgrzewką piłkarską. Bardzo dokładnie staraliśmy się wypełniać polecenia i z wielką radością biegaliśmy, szukając rozmieszczonych na boisku pachołków. Wspaniale bawiliśmy się również podczas rywalizacji drużynowych, gdzie z wielkim zaangażowaniem wypełnialiśmy przygotowane zadania sportowe m.in.: slalom między pachołkami. Wszystkim tak bardzo się podobało, że gdy nadszedł  moment pożegnania z trenerami, zrobiło nam się smutno. Aby podziękować za tak ciekawe zajęcia, wręczyliśmy samodzielnie wykonany pamiątkowy obrazek, przedstawiający oczywiście boisko piłkarskie! Jesteśmy pewni, że niedługo ponownie spotkamy się na podobnym treningu i już wspólnie z rodzicami porywalizujemy na murawie krośnieńskiego stadionu.