Nasi laureaci konkursu plastycznego pt. „Moja przygoda w muzeum”, organizowanego przez Muzeum Rzemiosła w Krośnie.

Na przełomie kwietnia i czerwca odbył się już po raz XXXVIII Międzynarodowy Konkurs Plastyczny dla Dzieci i Młodzieży "Moja rzygoda w muzeum". Była to 24. edycja lokalna w Krośnie. Dzieci z grupy „Biedroneczki”,  pod okiem swoich pań, przygotowały ciekawe prace plastyczne. Jedną z nich była szafa z kapeluszami, wykonana przez Dominikę Długosz oraz druga - robot „Sedalia", skonstruowany przez Szymona Jarosza. Obydwie prace naszych przedszkolaków zostały zauważone i docenione przez lokalne jury. Wystawa pokonkursowa wszystkich prac odbyła się w "Piwnicy PodCieniami", gdzie nasi wychowankowie otrzymali nagrodę specjalną oraz wyróżnienie. Obydwie prace zakwalifikowały się do etapu międzynarodowego i pojadą do Torunia. Rozstrzygnięcie etapu międzynarodowego, połączone z otwarciem wystawy, odbędzie się we wrześniu 2016 r.

KONKURSOWE PRACE:

Praca konkursowa

Serdecznie gratulujemy i mocno trzymamy kciuki za nasze dzieci w kolejnym etapie!