"Już za chwilę na tej scenie będzie wielkie przedstawieni. Grupa Mrówek wnet tu stanie, aby przyjąć pasowanie..." - uroczystość Pasowania na przedszkolaka naszych najmłodszych.

Pasowanie_na_przedszkolaka_w_naszym_przedszkolu17 listopada 2017 r. nasi najmłodsi koledzy i koleżanki wzięli udział w bardzo ważnej dla nich ceremonii - uroczystości PASOWANIA NA PRZEDSZKOLAKA. W pięknie udekorowanej sali, galowych strojach oraz w obecności rodziców i najbliższych złożyli przysięgę, obiecując m.in. że będą szanować zabawki, pomagać innym i mieć zawsze roześmianą buzię. Wcześniej jednak "Mróweczki" recytowały wierszyki, śpiewały piosenki oraz tańczyły. Pięknie też zaprezentowały się z pałeczkami w układzie tanecznym pt. "Klap, klap". Z łatwością wykonały również zadania stania na jednej nodze, podskakiwania, robienia smutnej i wesołej minki. Później pani dyrektor, wielkim, kolorowym ołówkiem, pasowała każdego maluszka na pełnoprawnego przedszkolaka, wręczając dyplom oraz upominek. Oprócz tego, każde dziecko otrzymało odznakę, którą z dumą nosiło przypiętą do koszulki. Po tej jakże emocjonującej i pełnej wrażeń części artystycznej pani dyrektor zaprosiła wszystkich na słodki poczęstunek.
Teraz już każda "Mróweczka" może śmiało powiedzieć, że jest prawdziwym przedszkolakiem!