Nasze przedszkolaki na XXII Przeglądzie Piosenki Przedszkolnej w Zespole Szkół Muzycznych w Krośnie.

Przedszkolaki_na_Przeglądzie_Piosenki_Przedszkolnej23 marca 2018 roku grupa "Krasnoludki" wybrała się do Zespołu Szkół Muzycznych w Krośnie na XXII Przegląd Piosenki Przedszkolnej organizowany przez Państwowe Pomaturalne Studium Kształcenia Animatorów Kultury i Bibliotekarzy. W konkursie wzięło udział troje naszych dzieci: Oliwka, Paulinka i Hubert. Nasze przedszkolaki pięknie zaśpiewały piosenkę pt. „Piosenka o niezdrowym jedzeniu”. Poza tym rytmicznie poruszały się do muzyki i oczywiście przecudnie wyglądały. Pozostała część grupy mocno trzymała kciuki za naszych uczestników i głośno ich dopingowała. Oliwce, Paulince i Hubertowi bardzo spodobały się występy na scenie i już zapowiedzieli, że następnym razem na pewno też wezmą udział w tym konkursie. Naszym uczestnikom gratulujemy pięknego występu i już teraz zapraszamy wszystkie dzieciaki do wzięcia udziału w następnym konkursie pt. „Wiosna wierszem malowana”.