Nasze przedszkolaki na konkursie tanecznym pt. "Roztańczeni".

Nasze_przedszkolaki_na_konkursie_tanecznymPo zakończeniu przemarszu udaliśmy się do przedszkola, by przygotować się do udziału w I-wszej edycji Wiosennego Konkursu "Roztańczeni", organizowanej również przez Fundację 21. Około godziny 11:30 i 14:00 nasi przedstawiciele zaprezentowali na tym konkursie swoje taneczne umiejętności. Marysia, Marcelinka, Ala, Lenka i Karolinka z grupy "Złote rybki" pięknie zatańczyły taniec "Toca, toca"; cała grupa "Tygrysków" bardzo precyzyjnie i z wielkim zaangażowaniem przedstawiła taniec "Croatian Rhapsody" Maksima Mrvicy, a Agatka z "Mądrych sówek" wspaniale pokazała swoje sceniczne umiejętności tańcząc solo. Nasze zdolne przedszkolaki otrzymały dyplomy za zdobycie wyróżnienia w tanecznym konkursie, ciekawe gry planszowe, naklejki Kubusia Puchatka oraz słodkości. Jesteśmy bardzo z nich dumni, cieszymy się z ich sukcesu i serdecznie im GRATULUJEMY!!!