Teatrzyk kukiełek o tytule "Szewczyk Dratewka" połączony z sesją fotograficzną przedszkolaków.

Szewczyk_Dratewka_i_sesja_fotograficzna_przedszkolakówW poniedziałkowy poranek, 16 września 2019 r., gościliśmy w naszym przedszkolu aktorów, którzy za pomocą lalek - kukiełek opowiedzieli nam historię o dzielnym Szewczyku Dratewce. Bardzo podobały nam się przygody Dratewki, który dzięki pomocy mrówek i kruka pokonał złą wiedźmę, ratując uwięzioną przez nią królewnę. Po zakończeniu przedstawienia czekała nas sesja zdjęciowa. Każdy mógł sfotografować się w marynarskim stroju trzymając w ręku ster. Nie zabrakło również zdjęć grupowych z wszystkimi koleżankami, kolegami i oczywiście naszymi kochanymi paniami. Cieszymy się, że będziemy mieli taką piękną pamiątkę z przedszkola.