"Pędzą wnuki ulicami z ogromnymi laurkami. Te laurki pełne kwiatków są dla wszystkich babć i dziadków" - świętujemy Dzień Babci i Dziadka.

Dzień_Babci_i_Dziadzia_w_Tęczowej_Krainie"Dla kogo ta laurka, w słońcu, zieleni, chmurkach? Dla kogo każda wnuczka, dla kogo każdy wnuczek maluje dzisiaj kwiaty, przynosi upominek? Dla kogo jest ten wierszyk i życzenia od dzieci? Już wiecie? Oczywiście! Dla wszystkich Babć i Dziadków na świecie!". Właśnie z okazji Dnia Babci i Dziadka, 29 i 30 stycznia 2020 r., wszystkie przedszkolaki przygotowały piękny program artystyczny, podczas którego recytowały wierszyki, śpiewały piosenki oraz tańczyły. Ich występy zostały nagradzane głośnymi brawami, jak również uśmiechami babć i dziadków. Po zakończeniu występów wręczyliśmy naszym ukochanym gościom upominki. Były to m.in. barwne laurki, kolorowe krawaty, kwiaty, kalendarze, magiczne słoiczki ze słodkościami i serca z masy solnej. Oczywiście były też życzenia i gorące uściski. Później wszyscy udali się na słodki poczęstunek skosztować ciasteczek, napić się kawki, herbatki. Cieszymy się bardzo, że mogliśmy tak miło spędzić ten czas, w towarzystwie naszych Babć i Dziadziusiów.
Dziękujemy i życzymy wszystkiego, co najlepsze!!!