Uroczystość Pasowania na przedszkolaka naszych najmłodszych.

Pasowanie_na_przedszkolaka_w_naszym_przedszkoluDzień 23 listopada pozostanie na długo w pamięci naszych 3 – letnich „Kropelek”  i ich rodziców. Właśnie wtedy o godz. 13:00 odbyła się pierwsza nasza przedszkolna uroczystość – „Pasowanie na Przedszkolaka”.
Nasze ważne wydarzenie rozpoczęło się od powitania przez Panią Dyrektor przybyłych gości i przedstawienia krótkiej części artystycznej, w której maluszki zaprezentowały swoje umiejętności. Były piosenki, wierszyki i taniec. Po występach Pani Dyrektor dokonała uroczystego pasowania każdego dziecka na przedszkolaka używając „czarodziejskiego ołówka”. Na pamiątkę tej chwili dzieci otrzymały dyplomy i kolorowe ołówki. Po częsci oficjalnej nasi koledzy z grupy „Złote rybki” zaprezentowali swój program artystyczny, witając tym samym naszych maluszków w gronie przedszkolaków.
Był to niezapomniany dzień, pełen emocji i miłych wrażeń zarówno dla dzieci, rodziców, jak i nauczycieli. W niejednym oku pojawiły się łzy wzruszenia.
Teraz nasze "Kropelki" z dumą mogą powiedzieć - Mamo, Tato – jestem przedszkolakiem!