Nasze przedszkole - Krosno

Nasze przedszkole to placówka z ponad 15-letnim doświadczeniem, zapewniająca dzieciom możliwość wszechstronnego rozwoju w atmosferze akceptacji i zaufania, gwarantując przy tym znakomitą zabawę.

Dzięki sprawdzonej organizacji oraz wykwalifikowanej Kadrze Pedagogicznej na co dzień wspieramy ciekawość, aktywność i samodzielność naszych przedszkolaków, szukając twórczych i kreatywnych rozwiązań.

Aspektem, na który każdego dnia kładziemy duży nacisk jest bezpieczeństwo, dlatego też cały teren naszego przedszkola jest ogrodzony oraz posiadamy system kontroli dostępu przy drzwiach wejściowych, który uniemożliwia wejście do budynku osobom trzecim. 

Posiadamy także własny plac zabaw, z którego korzystamy kilka razy dziennie.
Stawiamy na rozwój, o czym świadczy fakt, iż nasze przedszkolaki mają dostęp do najnowszych rozwiązań multimedialnych, takich jak ekran dotykowy, czy podłoga interaktywna, które posiadamy w swoim wyposażeniu. 

Dodatkowo, zapewniamy dzieciom wszystkie materiały dydaktyczne, które mogą być potrzebne na co dzień, w tym również książki, dzięki czemu rodzice nie muszą martwić się o tzw. wyprawkę - to już jest na naszej głowie.

Jeśli szukasz miejsca, gdzie Twoje dziecko będzie rozwijać swoje talenty, zdolności, a także spędzić czas w przyjaznej atmosferze, to Prywatne Przedszkole Tęczowa Kraina w Krośnie jest idealnym wyborem. Serdecznie zapraszamy! :)

Prywatne_Przedszkole_Tęczowa_Kraina
Prywatne Przedszkole "Tęczowa Kraina" prezentuje się jako estetyczny, piętrowy budynek, zlokalizowany w spokojnej i cichej okolicy, a jednak w samym sercu naszego miasta.

W naszym budynku mamy sporo pomieszczeń i zakamarków.
Na dole mieszczą się dwie piękne sale dla naszych przedszkolaków -
sala 3-latków "Kropelek" Sala "Kropelek"i 4-latków "Złotych rybek",
Sala "Złotych rybek"
kolorowa łazienka dla dzieci, łazienka dla naszych pań oraz rodziców, pomieszczenie, w którym rozdzielane są nasze posiłki i oczywiście przestronny hol, gdzie znajduje się mnóstwo szafek na nasze rzeczy i gdzie się przebieramy.

Na górze zaś mamy również dwie nie mniej piękne sale - tu bawią się i uczą
5-latki "Tygryski"
Sala "Tygrysków"

Sala "Tygrysków"

i 6-latki "Mądre sówki",
Sala "Mądrych sówek"
jest także dziecięca łazienka, nasza szatnia oraz dwa duże i wygodne pomieszczenia do zajęć z logopedą i zajęć indywidualnych.

Parter z pierwszym piętrem łączy kolorowa klatka schodowa z dużym żyrandolem.
Klatka_schodowa_w_Tęczowej_Krainie


Wszystkie nasze kąty tworzą wygodną i harmonijną całość,
w której czujemy się bardzo dobrze i chętnie tu przychodzimy :)