Uroczystość Pasowania na przedszkolaka naszych "Kropelek".

Pasowanie_na_przedszkolaka_w_naszym_przedszkoluW dniu 22 listopada 2019 roku w przedszkolu odbyło się bardzo ważne wydarzenie dla naszych najmłodszych z grupy " Kropelki". W tym właśnie dniu miało miejsce uroczyste pasowanie na przedszkolaka. W pięknie przystrojonej sali, w obecności rodziców, dzieci zaprezentowały to, czego uczyły się przez długi czas. Przedszkolaki przedstawiły wiersze, piosenki i tańce, które zostały nagrodzone wielkimi brawami. Ogromnym przeżyciem był moment samego pasowania, podczas ktorego Pani Dyrektor swoim magicznym ołówkiem zamieniła nasze "Kropelki" w prawdziwych przedszkolaków. Dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy i prezenty. Pasowanie zakończyło się występem dzieci z grupy " Złote rybki", które zaprezentowały swój program w stylu "Indiańskim" oraz poczęstunkiem dla wszystkich przybyłych gości.