"Z przyrodą za pan brat" - wakacyjna wycieczka przedszkolaków do "RANCZO" Pstrągowa.

Wycieczka_przedszkolaków_do_PstrągowejW ciepły, piątkowy poranek, 23 lipca 2021r., wszystkie przedszkolaki wyruszyły autokarem na wycieczkę. Celem wyjazdu było przepięknie położone wśród lasów i pól "RANCZO" Pstrągowa. Po przybyciu na miejsce najpierw udaliśmy się do mini ZOO, które zachwyciło nas tym, że mogliśmy poruszać się między zwierzętami. Były one na tyle oswojone, że podchodziły do nas, nie bały się i nawet pozwalały się sfotografować. Po wyjściu z lasu część grupy udała się na wieżę z pięknym widokiem na okolicę, a pozostali - na przejażdżkę "letnimi saneczkami" ciągniętymi przez traktor!!! Widoki były cudowne. Mogliśmy również karmić zwierzęta, które po prostu jadły nam z ręki! Były to m.in.: lamy, daniele, koniki, owieczki. Po tak niesamowitych wrażeniach udaliśmy się do "Małpiego gaju", który pokonaliśmy z niemałym trudem oraz wysiłkiem, ale było warto. Uwierzcie, że było to niesamowite przeżycie! Potem posililiśmy się wspaniałymi pierożkami, ciasteczkami i wypiliśmy dużo, dużo napojów. Na zakończenie mogliśmy zobaczyć karmienie rybek pływających w pobliskim stawie; z zainteresowaniem obserwowaliśmy także piękne, kolorowe ważki. Mieliśmy też okazję pobyć chwilę w prawdziwym indiańskim namiocie tipi. Po dniu tak pełnym wrażeń i emocji część z nas w drodze powrotnej do Krosna smacznie spała...
Dziękujemy panom i pani z "RANCZO" Pstrągowa za miłe przyjęcie nas w tak ciekawym miejscu i za to, że mogliśmy w  dobrych humorach spędzić czas na łonie natury.