Spektakl teatralny pt. "Nerwy do konserwy" w wykonaniu Teatrzyku "Zielony Melonik".

Zielony_Melonik_w_naszym_przedszkolu
14 marca gościliśmy w naszym przedszkolu bardzo przez nas lubiany teatrzyk ”Zielony melonik”. Obejrzeliśmy spektakl zatytułowany „Nerwy do konserwy”, którego główny bohater, chłopiec Henio, uczy się w jaki sposób radzić sobie z nudą, gniewem oraz towarzyszącymi im emocjami. Okazało się, że dobrymi sposobami na poradzenie sobie z nimi są: malowanie, czytanie, taniec, śpiew. Ale najlepszym lekarstwem na gniew i złość jest miłość, dobroć i towarzyszące im przytulaski.
Kochani, życzymy Wam wszystkim samych dobrych emocji i jak najmniej nudy. A gdy już się ona pojawi to uruchamiamy wyobraźnię i ruszamy do krainy fantazji… będzie tam z pewnością kolorowo i bardzo wesoło!