Nasze przedszkolaki biorą udział w EKO ZBIÓRCE.

Od kilku miesięcy nasze przedszkole bardzo aktywnie bierze udział w EKO ZBIÓRCE. Zbieramy rolki po zużytym papierze toaletowym lub ręcznikach papierowych, które potem wykorzystywane są do robienia ekologicznych podpałek do kominka, pieca czy grilla. Wykonawcami tych podpałek są osoby  niepełnosprawne pracujące w Zakładzie Aktywności Zawodowej Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną w  Krośnie. Nasze kochane przedszkolaki i ich rodzinki bardzo zaangażowały się  w tę akcję, dzięki czemu zebraliśmy już kilkanaście ogromnych worków rolek. Ci najbardziej wytrwali i przynoszący rolki prawie każdego dnia otrzymali dyplom-podziękowanie oraz drobne upominki.

Przedszkolaki_biorą_udział_w_EKO_ZBIÓRCE

Przedszkolaki_biorą_udział_w_EKO_ZBIÓRCEPrzedszkolaki_biorą_udział_w_EKO_ZBIÓRCE
Kochani jesteśmy dumni ze wszystkich;
dziękujemy i zapraszamy do dalszej współpracy… i pamiętajcie, że
ROLKI ZBIERAMY I PRZEZ TO INNYM POMAGAMY!