Nasze przedszkolaki na 18. Konkursie mówienia wierszy przez najmłodszych „Żaczek Przedszkolaczek na scenie” w Regionalnym Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie.

Przedszkolaki_na_konkursie_Żaczek_przedszkolaczek_na_scenie

W miniony wtorek szóstka naszych przedszkolaków wzięła udział w 18. Konkursie mówienia wierszy przez najmłodszych „Żaczek Przedszkolaczek na scenie”, który odbył się w Regionalnym Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie.
Na wielkiej scenie zaprezentował się Mikołaj z "Kropelek" z wierszem D. Wawiłow "Listy", Maksiu ze "Złotych rybek" z utworem M. Konopnickiej pt. "Bocian", Pola również ze "Złotych rybek" z wierszem A. Wilman "Jeż czy szczotka?", Kaja z "Tygrysków" z utworem J. Tuwima "Spóźniony słowik", Wiktor również z "Tygrysków" z wierszem H. Niewiadomskiej pt. "Bałagan" oraz Rysiu z "Mądrych sówek" z utworem D. Wawiłow "Daktyle".

Jesteśmy baaaardzoooo dumni ze WSZYSTKICH
i z wielką radością ogłaszamy,
że nasz Rysiu zajął PIERWSZE miejsce, a Mikołaj otrzymał wyróżnienie w kategorii dzieci przedszkolnych.

Przedszkolaki_na_konkursie_Żaczek_przedszkolaczek_na_scenie

Kochani, trzeba mieć w sobie mnóstwo odwagi, aby wyjść na scenę i zaprezentować się jak najlepiej przy nierzadko towarzyszącym lęku i obecności publiczności...

Dlatego Kochane Przedszkolaki OLBRZYMIE brawa dla Was wszystkich, takiej samej odwagi i sukcesów w kolejnych latach.