O nas...

Nasze przedszkole to placówka z ponad 15-letnim doświadczeniem, zapewniająca dzieciom możliwość wszechstronnego rozwoju w atmosferze akceptacji i zaufania, gwarantując przy tym znakomitą zabawę.

Dzięki sprawdzonej organizacji oraz wykwalifikowanej Kadrze Pedagogicznej na co dzień wspieramy ciekawość, aktywność i samodzielność naszych przedszkolaków, szukając twórczych i kreatywnych rozwiązań.

Prywatne Przedszkole Tęczowa Kraina w Krośnie

Aspektem, na który każdego dnia kładziemy duży nacisk jest bezpieczeństwo, dlatego też cały teren naszego przedszkola jest ogrodzony oraz posiadamy system kontroli dostępu przy drzwiach wejściowych, który uniemożliwia wejście do budynku osobom trzecim. 

Posiadamy także własny plac zabaw, z którego korzystamy kilka razy dziennie.
Stawiamy na rozwój, o czym świadczy fakt, iż nasze przedszkolaki mają dostęp do najnowszych rozwiązań multimedialnych, takich jak ekran dotykowy, czy podłoga interaktywna, które posiadamy w swoim wyposażeniu. 

Dodatkowo, zapewniamy dzieciom wszystkie materiały dydaktyczne, które mogą być potrzebne na co dzień, w tym również książki, dzięki czemu rodzice nie muszą martwić się o tzw. wyprawkę - to już jest na naszej głowie.

Jeśli szukasz miejsca, gdzie Twoje dziecko będzie rozwijać swoje talenty, zdolności, a także spędzić czas w przyjaznej atmosferze, to Prywatne Przedszkole Tęczowa Kraina w Krośnie jest idealnym wyborem. Serdecznie zapraszamy! :)